FIGHT CHANNEL

NAJAVE

  • UFC 266: Volkanovski vs. Ortega
    UFC 266: Volkanovski vs. Ortega

    UFC se sa sjajnim eventom vraća u T-Mobile Arenu u Las Vegasu. U glavnoj borbi večeri, prvak pero kategorije, Alexander Volkanovski protiv prvog izazi...

  • Bellator 266: Davis vs. Romero
    Bellator 266: Davis vs. Romero

    Jedna od najjačih svjetskih borilačkih promocija, Bellator MMA, dolazi u San Jose sa spektakularnim eventom. U glavnoj borbi večeri, očekuje nas dugoo...

  • UFC Fight Night 192: Smith vs. Spann
    UFC Fight Night 192: Smith vs. Spann

    UFC je sastavio još jedan odličan popis borbi za UFC Fight Night 192 koji će se održati u Apex centru u Las Vegasu. U glavnoj borbi večeri očekuje nas...

  • UFC Fight Night 191: Brunson vs. Till
    UFC Fight Night 191: Brunson vs. Till

    Derek Brunson i Darren Till vode verbalni rat na društvenim mrežama već tjednima, a ovog vikenda konačno imaju priliku svoje razmirice riješiti u kave...

NOVIJE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 STARIJE

UČITAJ JOŠ...

SUB/NED 26.9.2021.
UFC 266: Volkanovski vs. Ortega

DANAS NA FIGHT CHANNELU

08:02
UFC 169: Barao vs. Faber II, 2014.
11:23
Enfusion 70: Antwerp, 2018.
13:46
Bellator 159: Caldwell vs. Taimanglo, 2016.
15:21
K-1 World Max, Seoul, 2008.
16:33
The Ultimate Fighter: A Champion Will Be Crowned Finale, 2014.
19:05
Glory 33: New Jersey, 2016.
21:00
Bellator 266: Davis vs. Romero
23:33
Tyson: Raw and Uncut- The Rise of Iron Mike
00:16
K-1 World Max, Seoul, 2008.
01:28
The Ultimate Fighter: A Champion Will Be Crowned Finale, 2014.
04:03
Glory 33: New Jersey, 2016.
06:27
Bellator 159: Caldwell vs. Taimanglo, 2016.

TJEDNI TV RASPORED

PON

08:02
UFC 165: Jones vs. Gustafsson, 2013.
11:38
Enfusion 66: Tenerife, 2018.
13:47
Bellator 155: Carvalho vs. Manhoef, 2016.
16:13
UFC Fight Night: MacDonald vs. Saffiedine, 2014.
18:36
Glory 31: Amsterdam, 2016.
21:00
Eagle Fighting Championship 38
23:34
K-1 World Max, 2008.
00:17
UFC Fight Night: MacDonald vs. Saffiedine, 2014.
02:44
Glory 31: Amsterdam, 2016.
05:35
Bellator 155: Carvalho vs. Manhoef, 2016.

UTO

08:02
UFC 166: Velasquez vs. Dos Santos III, 2013.
11:00
Enfusion 67: The Hague, 2018.
13:48
Bellator 156: Galvao vs. Dantas 2, 2016.
15:44
K-1 World Max, 2008.
16:58
UFC Fight Night: Rockhold vs. Bisping, 2014.
18:46
Glory 32 Virginia, Superfight Series, 2016.
20:31
ESPN: Greatest Hits
21:00
UFC on ESPN 30: Barboza vs. Chikadze
23:53
K-1 World Max, 2008.
01:07
UFC Fight Night: Rockhold vs. Bisping, 2014.
02:59
Glory 32 Virginia, Superfight Series, 2016.
05:43
Enfusion 67: The Hague, 2018.

SRI

08:02
UFC 167: St-Pierre vs. Hendricks, 2013.
10:50
Enfusion 68: Newcastle, 2018.
13:07
Bellator 157: Dynamite 2, 2016.
15:27
K-1 World Max, 2008.
16:34
UFC Fight Night: Shogun vs. Saint Preux, 2014.
19:00
Glory 32: Virginia, 2016.
21:00
Eagle Fighting Championship 39
23:24
Boxing World Weekly
23:47
K-1 World Max, 2008.
00:52
UFC Fight Night: Shogun vs. Saint Preux, 2014.
03:18
Glory 32: Virginia, 2016.
05:43
Enfusion 68: Newcastle, 2018.

ČET

08:02
UFC 168: Weidman vs. Silva II, 2013.
10:59
Enfusion 69: Groningen, 2018.
13:37
Bellator 158: Daley vs. Lima, 2016.
16:01
UFC Fight Night: Edgar vs. Swanson, 2014.
19:12
Glory 33 New Jersey, Superfight Series, 2016.
21:00
UFC Fight Night: Brunson vs. Till
22:56
K1 WORLD MAX 2008 FINAL
23:58
UFC Fight Night: Edgar vs. Swanson, 2014.
03:09
Glory 33 New Jersey, Superfight Series, 2016.
05:48
Enfusion 69: Groningen, 2018.

PET

08:02
UFC 169: Barao vs. Faber II, 2014.
11:23
Enfusion 70: Antwerp, 2018.
13:46
Bellator 159: Caldwell vs. Taimanglo, 2016.
15:21
K-1 World Max, Seoul, 2008.
16:33
The Ultimate Fighter: A Champion Will Be Crowned Finale, 2014.
19:05
Glory 33: New Jersey, 2016.
21:00
Bellator 266: Davis vs. Romero
23:33
Tyson: Raw and Uncut- The Rise of Iron Mike
00:16
K-1 World Max, Seoul, 2008.
01:28
The Ultimate Fighter: A Champion Will Be Crowned Finale, 2014.
04:03
Glory 33: New Jersey, 2016.
06:27
Bellator 159: Caldwell vs. Taimanglo, 2016.

SUB

08:02
UFC 170: Rousey vs. McMann, 2014.
10:47
Enfusion 71: Hamburg, 2018.
13:57
Bellator 160: Henderson vs. Pitbull, 2016.
15:43
UFC on Fox 13: dos Santos vs. Miocic, 2014.
18:10
Glory 34 Denver, Superfight Series, 2016.
20:08
UFC 266 Countdown
21:00
UFC Fight Night 192: Smith vs. Spann
23:38
K-1 World Max, Seoul, 2008.
01:22
Bellator 160: Henderson vs. Pitbull, 2016.
03:09
UFC 266 Countdown
04:00
UFC 266: Volkanovski vs. Ortega LIVE

NED

08:02
UFC 171: Hendricks vs. Lawler, 2014.
10:46
Enfusion 72: Madrid, 2018.
13:42
K-1 World GP Andy Hug Memorial, Basel 2003.
13:42
K-1 World GP Andy Hug Memorial, Basel 2003.
14:47
UFC Fight Night: Machida vs. Dollaway, 2014.
17:53
Glory 34: Denver, 2016.
20:09
UFC 266 Countdown
21:00
UFC 266: Volkanovski vs. Ortega
23:42
Bellator 161: Kongo vs. Johnson, 2016.
01:37
K-1 World GP Andy Hug Memorial, Basel 2003.
02:42
UFC Fight Night: Machida vs. Dollaway, 2014.
05:49
Glory 34: Denver, 2016.